Din indkøbskurv er tom.

Subtotal: 0,00 DKK

KONTAKT

STINE A JEWELRY ApS
Kundeservice: + 45 61 65 91 32 eller kundeservice@stinea.dk

Cvr: 36 02 35 11 
Argentinavej 11
2800 Lyngby

Showroomet har åbent 1. torsdag i måneden fra kl. 15-17.30

Ellers kun efter aftale, så ring, sms eller skriv.

Kundeservice har åbent fra kl. 10-12. Har du spørgsmål til webshoppen, et produkt eller andet, er du velkommen til at ringe til os eller sende en e-mail og vi vil vende tilbage hurtigst muligt.

 

Engros salg Fyn & Jylland - Jeanette - mobil +45 27 50 81 18 jeanette@stinea.dk

 

Engros salg Sjælland - Ulla - mobil +45 61 70 45 88 ulla@stinea.dk

 

Engros salg Øvrige lande - Peter - mobil +45 22 132 132 peter@stinea.com

 

Germany - Camilla - +49 152 553 379 53   camilla@stinea.com

 

Norway -Lene - +46 41 20 15 93 - lene@stinea.dk

 

International Sales  Cecilie +45 61 65 91 32 - cecilie@stinea.dk

 

Forespørgsler på sponsorarter og samarbejder: stinea@stinea.dk

 

Kundeservice: kundeservice@stinea.dk