Kontakt os: stinea@stinea.dk / +45 61 65 91 32

Seneste tilføjede vare(r) ×

Din indkøbskurv er tom.

Kontakt

STINE A JEWELRY ApS
Hejrevej 34D
2400 København NV.
Cvr: 36 02 35 11
Kundeservice: + 45 61 65 91 32 / kundeservice@stinea.dk

 

Showroom
Argentinavej 11
2800 Lyngby

Showroomet har åbent 1. torsdag i måneden fra kl. 15-17.30

Ellers kun efter aftale, så ring, sms eller skriv.

 

Kundeservice har åbent mandag-fredag ml. kl. 10-12. Har du spørgsmål til webshoppen, et produkt eller andet, er du velkommen til at ringe til os eller sende en e-mail og vi vil vende tilbage hurtigst muligt.

 

Øvrige henvendelser:

Engros salg Fyn & Jylland: Jeanette - mobil +45 27 50 81 18 / jeanette@stinea.dk

 

Engros salg Sjælland: Ulla - mobil +45 61 70 45 88 / ulla@stinea.dk

 

Engro salg Tyskland: Camilla  +49 152 5533 7953 / camilla@stinea.com 

 

Engros salg Øvrige lande og kundeservice: Cecilie - mobil +45 61 65 91 32 / cecilie@stinea.com

 

Forespørgsler på sponsorarter og samarbejder: stinea@stinea.dk

 

Kundeservicekundeservice@stinea.dk

 

PR, Presse og udlån: Susanne - susanne@stinea.dk