Kontakt os: stinea@stinea.dk / +45 61 65 91 32

Seneste tilføjede vare(r) ×

Din indkøbskurv er tom.

Kontakt

Hovedkontor
STINE A Jewelry ApS
Bygmestervej 6, 1. sal, baghuset
2400 København NV.
Cvr: 36 02 35 11
Kundeservice: + 45 61 65 91 32 / kundeservice@stinea.dk

Vi gør opmærksom på, at der ingen salg eller kundebetjening findes på denne adresse. Ønsker du at købe smykker fra STINE A jewelry henviser vi til webshoppen www.stinea.dk eller én af vores mange forhandlere. Se oversigt over alle forhandlere HER  

Reklamationer sendes til ovenstående adresse mærket Reklamation. Husk altid at vedlægge kopi af købskvitteringen, ellers kan vi ikke behandle din reklamation.


Kundeservice har åbent mandag-fredag ml. kl. 10-16.

Har du spørgsmål til webshoppen, et produkt eller andet, er du velkommen til at ringe til os eller sende en e-mail, og vi vil vende tilbage hurtigst muligt.

  

Øvrige henvendelser:

Engrossalg Fyn & Jylland: Jeanette - mobil +45 27 50 81 18 / jeanette@stinea.dk

 

Engrossalg Sjælland: Ulla - mobil +45 61 70 45 88 / ulla@stinea.dk

 

Engrossalg øvrige lande og kundeservice: Cecilie - mobil +45 61 65 91 32 / cecilie@stinea.com

 

Kundeservicekundeservice@stinea.dk

 

PR, Presse og udlån: Susanne - susanne@stinea.dk

 

Job og praktik: Vi søger lige nu en kreative og engageret praktikant til at bidrage til STINE As daglige kommunikation og marketingopgaver. Send din ansøgning til susanne@stinea.dk

 

Ledig stilling:

Vi søger lige nu en selvstændig og erfaren bogholder til en deltidsstilling. Læs mere HER